Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 17:47
 
Turanlı, Sosyal Projelerinden Biri Olan ‘SOSYAL KART'I' Tanıttı
SİYASET Haberi
Turanlı, Sosyal Projelerinden Biri Olan ‘SOSYAL KART'I' Tanıttı

KAHTA SES HABER-Saadet Partisi (SP) Kâhta Belediye Başkan Adayı İbrahim Yusuf Turanlı, sosyal projelerinden biri olan "SOSYAL KART" ile ihtiyaç sahibi vatandaşların tüm ihtiyaçlarını kendi istekleri doğrultusunda anlaşmalı ticari kuruluşlardan sağlayabileceklerini belirtti.


Saadet Partisi (SP) Kâhta Belediye Başkan Adayı İbrahim Yusuf Turanlı,  sosyal belediyecilik alanında hayata geçireceği projelerden "SOSYAL KART’I" anlattı.


Göreve geldiklerinde belediye bünyesinde yardıma muhtaç aileler tespit edildikten sonra "SOSYAL KART" uygulamasını başlatacaklarını belirten Başkan Adayı Turanlı,“SOSYAL KART" kapsamında belirlenen ihtiyaç sahibi aileler, yaşlılar, emekliler, emeklikte yaşa takılanlar, çocuklar, hastalar, bakıma muhtaç insanlar ve engelli vatandaşlarımız,  yaşam kalitelerini arttırabilmek için belediye olarak sunacağımız indirimli ve ücretsiz bütün hizmetlerden faydalanabilecekler” dedi.


Turanlı,”Vatandaşlarımız üyeliğini kadınlar üzerine çıkartacağımız "SOSYAL KART" ile tüm ihtiyaçlarını, anlaşmalı olduğumuz ticari kuruluşlardan ve bünyemizdeki hizmetlerden karşılayabileceklerdir.“ dedi. 

 

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Turanlı,, Sosyal, Projelerinden, Biri, Olan, ‘SOSYAL, KART'I', Tanıttı,
Haber Yazılımı