Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 22:15
 
Turanlı Seyir Tepesini Gezdi
SİYASET Haberi
Turanlı Seyir Tepesini Gezdi

KAHTA SES HABER-Saadet Partisi Kâhta Belediye Başkan Adayı İbrahim Yusuf Turanlı, hafta sonu vatandaşların hıca hınç doldurduğu Ebu Sadık Seyir Tepesini gezdi, vatandaşlarla hasbıhal etti. Turanlı’ya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.


Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren eski Kâhta Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Kâhta Belediye Başkan adayı İbrahim Yusuf Turanlı halkın her kesiminden büyük bir ilgi görüyor.


Seçim çalışmaları kapsamında hafta sonu bahar havasının yaşandığı Kâhta’da, vatandaşların hınca hınç doldurduğu ve "dolgu işlemi benim dönemimde başladı,yapımı mevcut başkana nasip oldu.Emeği geçenlere teşekkür edereim" dediği, mevcut Belediye yönetimi ve Kâhta Kaymakamlığının ortak projesi olarak hayata geçirilen Ebu Sadık Seyir Tepesini gezen Saadet Partisi Kâhta Belediye Başkan Adayı İbrahim Yusuf Turanlı, parktaki vatandaşlarla hasbihal edip destek istedi. Turanlı’ya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 


Vatandaşlara hizmet için yola çıktığını söyleyen Başkan adayı Turanlı vatandaşlardan destek istedi. Turanlı’ya yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, kendisini yeni dönemde belediye başkanı olarak görmek istediklerini ifade ettiler.


Seçim çalışmalarını Kâhta Ses Habere değerlendiren Turanlı, gördüğü yoğun ilgiden dolayı oldukça memnun olduğunu belirterek,”Halkımızın yoğun ilgisi beni fazlasıyla mutlu etmiştir. Halkımız hizmetlerin en güzeline ve en iyisine layık. Dün hangi noktadaysak, bugün de aynı noktayız. Yarın da aynı doğrultu da olacağız. Bizim rotamız bugüne kadar hiç sapmadı, sapmayacak. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde herkesi kucaklayarak, Yeni Kâhta’yı Kuracağız. Her kes rahat olsun. Yeni Kâhta’yı, Hepimizin Kâhta’sı, Hepimizin Huzur Yuvası Yapmak İçin Yola Çıktık. Rabbim bizleri, halkımıza mahçup etmesin ”diye konuştu. 

 

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Turanlı, Seyir, Tepesini, Gezdi,
Haber Yazılımı