Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 10:32
 
Turanlı Muhtarlarla Bir Araya Geldi
SİYASET Haberi
Turanlı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

KAHTA SES HABER-Saadet Partisi (SP) Kahta belediye Başkan Adayı İbrahim Yusuf Turanlı, seçim çalışmaları kapsamında Kahta Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. 


Saadet Partisi (SP) Kâhta belediye Başkan Adayı İbrahim Yusuf Turanlı, seçim çalışmaları kapsamında Kahta Muhtarlar Derneği Başkan M.Sait Çetinkaya ve muhtarları derneği binasında ziyaret etti.


Ziyaretteki konuşmasında yerel belediyecilikte muhtarların önemine dikkat çeken Turanlı,llçenin sorunları en iyi muhtarların bildiğini,göreve gelmesi halinde muhtarlarla içe içe olacağını ve tüm sorunlarla birebir ilgileneceğini belirterek,"2009-2*4 yıllara arasında Belediye Başkanlığı yaptım. İlçenin önemli sorunlarının bir kısmı bizim dönemimizde çözüldü. Tecrübemiz var, ilçemizin sorunlarına vakıfız. Sorunları ve problemleri çözmek için göreve yeniden talip olduk. Projelerimizle geliyoruz. Bizim işimiz hizmet” diye konuştu.

 

Başkanlığı döneminde yapacağı projeleri anlatan Turanlı, göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü Kahta Muhtarlar Derneği Başkan M.Sait Çetinkaya ve muhtarlara teşekkür etti.

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Kâhta Muhtarlar Derneği BaşkanıM. Sait Çetinkaya, İ.Yusuf Turanlı’yı önceki dönemlerde de tanıdıklarını ve neler yapabileceğini bildiklerini belirterek, “Başkan Adayı Turanlı ve ekibine güveniyoruz. Göreve gelmesi halinde güzel işler yapacağına tüm muhtarlar olarak inanıyoruz” ifadelerini kullandı. 
İ

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Turanlı, Muhtarlarla, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı