Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 22:50
 
Toprak Sessizliğini Bozdu; ‘Kararımızı Bekleyin’!
GÜNDEM Haberi
Toprak Sessizliğini Bozdu; ‘Kararımızı Bekleyin’!

KAHTA SES HABER-Kâhta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, “Rabim şahidim bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada o doğrultuda bir karar verilecektir İnşallah. Sizlerden arz-ı ricam istişareler sonucunda yakın zamanda vereceğimiz kararımızı bekleyelim”dedi.

 

Uzun süredir sessizliğini koruyan mevcut Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, bu akşam sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada sessizliğini bozdu.

 

Sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, “Rabim şahidim bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada o doğrultuda bir karar verilecektir İnşallah. Sizlerden arz-ı ricam istişareler sonucunda yakın zamanda vereceğimiz kararımızı bekleyelim ”dedi.

 

Toprak, değerli Kâhtalı Kardeşlerim diyerek başladığı açıklamasında şunları ifade etti;


“Değerli Kâhtalı kardeşlerim bu güne kadar hep beraber siyaset ve Kâhta’mıza hizmet ettik. Allah için şunu iyi bilmenizi isterim, Kâhta’mın Adıyaman’ımın sizlerin faydanıza Rabim şahidim bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada o doğrultuda bir karar verilecektir İnşallah. 

Şahsıma verdiğiniz destekten dolayı Allah hepinizden razı olsun. 


Değerli Kâhtalı Adıyamanlı ve uzaktan yakından bizlere dua eden destek veren kardeşlerim;sizlerden arz-ı ricam istişareler sonucunda yakın zamanda vereceğimiz kararımızı bekleyelim. Hepinizi Allah’ın selamı ile selamlıyorum. Geceniz, Cumanız mübarek olsun,Allah’a emanet olun.Selam ve dua ile.”

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Toprak, Sessizliğini, Bozdu;, ‘Kararımızı, Bekleyin’!,
Haber Yazılımı