Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 20:37
 
Toprak, Seçim Bölgesinde Çalışmalara Katıldı
SİYASET Haberi
Toprak, Seçim Bölgesinde Çalışmalara Katıldı

KAHTA SES HABER-AK Parti Adıyaman Milletvekili M.Fatih Topak, yerel seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’a geldi. 

 

Adıyaman İl Başkanlığı Yürütme Kurulu toplantısına katılan Milletvekili Topak, Adıyaman'da MTTB’nin düzenlediği Konferansa konuşmacı olarak katılmak üzere Adıyaman gelen önceki dönem İstanbul Milletvekili Metin Külünk , İl Başkanı Mehmet Dağtekin ,Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Alkayış ve Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç ile birlikte Adıyaman’da esnaflarımızı ziyaret gerçekleştirdi.

 

Adıyaman programının ardından eski vekil Metin Külünk ile birlikte Samsat ilçesine ziyaret gerçekleştiren Toprak, daha sonra beraberindekilerle birlikte Kâhta’ya geldi.

 

Milletvekili Toprak ve eski Vekil Külünk, Kâhta’da AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni, Belediye Başkan Adayı Engin Akel ve partililerle birlikte bir dizi esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Konuk eski Vekil’in ilçeden ayrılmasının ardından Kâhta İlçe Teşkilatında parti yöneticileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Toprak, ardından Cendere Mesleki Anadolu Lisesine ziyaret gerçekleştirerek  AB Projesi dahilinde Avrupa’ya gidecek olan Cendere Mesleki Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

 

Cendere Mesleki Anadolu Lisesine ziyaretinin ardından ilçe merkezi ve köylere gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretin ardından beraberinde Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya ile birlikte Kahta OSB’ye giden Toprak, buradaki işletmeleri ziyaret etti, yetkililerden üretime ilişkin bilgi, sorun ve taleplerini dinledi.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Toprak,, Seçim, Bölgesinde, Çalışmalara, Katıldı,
Haber Yazılımı