Haber Detayı
31 Ocak 2019 - Perşembe 23:57
 
Şehit Ailesi Ziyaretleri Devam Ediyor
BÖLGE Haberi
Şehit Ailesi Ziyaretleri Devam Ediyor

KAHTA SES HABER-Kahta İlçesi Müftüsü Rıfat Çevik, Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Mustafa Baş, Sosyal Hizmetler Müdürü Şevket Erşahin, Mardin/Nusaybin'de şehit edilen Necmettin Sağlık'ın ve Şırnak/Uludere'de şehit edilen Bahri Şahin'in ailelerini ziyaret etti.


Kahta İlçesi Müftüsü Rıfat Çevik ile birlikte Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Mustafa Baş, Sosyal Hizmetler Müdürü Şevket Erşahin, 01.01.1993 Tarihinde Mardin/Nusaybin'de şehit edilen Necmettin Sağlık'ın babası Yusuf Sağlık ve kardeşlerinin ikamet ettiği Eceler Köyünün Damla Mezrasında,  15.05.1992 tarihinde Şırnak/Uludere'de şehit edilen Bahri Şahin'in Şahintepe köyünde ikamet eden 90 yaşındaki annesi ziyaret etti.

 

İlçe Vaizi ve Merkez Musa Peygamber Camii imam-hatipliğini yapan M. Turgut Karataş ve Remzi Dolaş'ın hazır bulunduğu ziyaretlerde şehit aileleriyle bir süre sohbet edildikten sonra şehitler için Kur'an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirilip dua edildi, devletin şefkat elinin her zamanın yanlarında olduğu belirtilerek herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmağı soruldu.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Şehit, Ailesi, Ziyaretleri, Devam, Ediyor,
Haber Yazılımı