Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 00:05 Bu haber 1304 kez okundu
 
Sayın Bakan Kahta’dan Yükselen Sese Kayıtsız Kalmayın!
GÜNDEM Haberi
Sayın Bakan Kahta’dan Yükselen Sese Kayıtsız Kalmayın!

KAHTA SES HABER-Kahta Ses Haber olarak Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Kahta halkı adına soruyoruz; "İnşaatı yarım kalan spor kompleksinin tamamlanması ve yapacağınızı açıkladığınız şehir stadı sözünüzü  ne zaman yerine getirmeyi düşünüyorsunuz?." 


Sayın Bakan,31 Mart yerel seçimi sürecinde yapımı tamamlanan okulun açılışı için geldiğiniz Kahta’da,binlerce vatandaşın hazır bulunduğu açılıştaki konuşmanızda;


“Kahta’da yapımına başlanan ve yarısı tamamlanan spor kompleksi inşaatında bir duraksama söz konusu oldu. Ama bugün onun kararını aldık bugünden itibaren spor kompleksinin hızlı bir şekilde tamamlanması için gerekli çalışmaları başlattığımızın söznü vermek istiyorum. Şimdiden Kâhta’mızın gençlerine, Kâhta’mızın çocuklarına, kadınlarına ve erkeklerine hayırlı olsun diyorum. Bunun yanında biliyorsunuz Kâhta merkezimizde bir merkezi saha eksiği olduğunu tespit ettik. Takımlarımızın antrenman ve müsabaka yapmaları için inşallah en kısa zamanda bununda inşaatına başlıyoruz. Kâhta’mızın spor camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz”şeklinde söz vermiştiniz.


Kahta Ses Haber olarak Kahta halkı adına soruyoruz; yarım kaldığı için ucubeyi andıran spor kompleksinin tamamlanması,merkezi saha için verdiğiniz  yatırım ve ödenek sözünüzün üzerinden 3,5 ay geçti ancak her hangi bir gelişme söz konusu değil.Bu sözünüz yoksa bir seçim vaadimiydi? Yokse 31 Mart seçiminde Kahta halkının siyasi tercihi sizin partinizin adayının dışında tezahür etti diye şimdi  bu sözünüzün herhangi bir hükmü kalmamış mı oldu?Değil se sözünüzü ne zaman yerine getirceksiniz? Umarız sayın bakan yada yetkililer bu konuda gerekli açıklamayı yapar.”

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Sayın, Bakan, Kahta’dan, Yükselen, Sese, Kayıtsız, Kalmayın!,
Yorumlar
Haber Yazılımı