Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 19:37 Bu haber 533 kez okundu
 
Öğrenciler Piknikte Bol Bol Makarna Yedi
EĞİTİM Haberi
Öğrenciler Piknikte Bol Bol Makarna Yedi

HABER MERKEZİ-Kahta Şehit Mehmet Özbek İlkokulu öğrencileri yıl sonu etkinliği kapsamında düzenlenen Geleneksel Yıl Sonu Pikniği Şenliğinde öğretmenleriyle birlikte piknik yaptı.Öğrenciler piknikte bol bol makarna yedi.

 

Ormanlık alanı andıran Kahta GAP Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen piknikte,gönüllerince eğlenen öğrenciler, okul idaresi tarafından hazırlanan makarnayı almak için uzun kuyruklar oluşturdu.

 

 

Makarnayı büyük bir iştah ile yiyen öğrenciler,etkinliği düzenleyen okul idaresine ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

 

Müdürü Mehmet Reşat Şahin, "Bu sene başlattığımız piknik etkinliğini ileriki yıllarda da düzenlemeyi düşünüyoruz. Öğrencilerimiz burada baya eğlendi. Birbirleriyle sohbet ederek çeşitli oynadı. Öğrencilerimiz ile gerçekleşen sohbetlerimizde piknik hakkında çeşitli program fikirleri de aldık. Öğrencilerimizden aldığımız fikirler ile ileriki yıllarda düzenlenecek olan şenliklerimizi devam ettirmeyi düşünüyoruz. Öğrenciler ve öğretmenler arasında kaynaşma adına düzenlenen bu etkinliğin çok verimli geçtiğini düşünüyoruz." dedi.

 

Pikniği katılan Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Öğrenciler, Piknikte, Bol, Bol, Makarna, Yedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı