Haber Detayı
24 Temmuz 2020 - Cuma 22:36
 
Musa Yıldırım Kahta02 spor kulübü Başkanlığından istifa etti
Spor Haberi
Musa Yıldırım Kahta02 spor kulübü Başkanlığından istifa etti

Kahta02 spor kulübü Musa Yıldırım istifa ettiğini duyurdu. Yıldırım,İstifa gerekçeini daha sonra kamuoyuyla paylaşacağını belirtti. 

 

Kahta02 spor kulübü Musa Yıldırım itifa kararını oyal medya hesabı üzerinden duyurdu.Yıldırım,açıklmasını şu şekilde duyurdu;

 

"Kahta02 spor kulübüne gönül vermiş değerli kardeşlerim yaklaşık bir buçuk yıldır ilçemizin bir çok dinamiklerini bünyesinde barındıran yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yönettiğimiz Kahta 02 spor kulübünü süper amatörden bal ligine, bal liginden 3. Lige çıkarmak bizlere nasip oldu. Böylelikle yönetim kurulu olarak belirlediğimiz hedefe ulaşmış bulunmaktayız. Bu bağlamda özellikle şahsıma kattığınız değerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Emeklerinize yüreklerinize sağlık. 3. Lige çıkmamız tescillendikten sonra yaptığımız yönetim kurulu toplantısına katılan ilgili yönetici  arkadaşlarımızla aldığımız ortak karar: “ilçemizin gençleri, çocukları, geleceği için büyük maddi ve manevi fedakarlıklarla Kahta02 Sporu getirebilinecek noktaya getirdiğimizi bundan sonrası için ilçemizi yöneten yerel dinamiklerin sorumluluk alması gerekliliği” konusunda fikir birliğine varılmıştır. Bu gün ilçemizin yerel aktörleriyle yönetim kurulu adına yaptığım görüşmeler sonucunda istifa etme kararının uygun olduğu kanaatine varılmıştır. 
Tekrardan hepinize teşekkür ediyor, bugün itibarı ile Kahta02 spor kulübü başkanlığından istifa ediyorum. İstifa gerekçelerini daha sonra kamuoyuyla paylaşacağız. Saygılarımla."

Kaynak: (EGH) - KAHTA SES GAZETESİ Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Musa, Yıldırım, Kahta02, spor, kulübü, Başkanlığından, istifa, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı