Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 11:02
 
Kaymakam Kaya,‘Tüm engelleri birebir aşıyoruz'
EĞİTİM Haberi
Kaymakam Kaya,‘Tüm engelleri birebir aşıyoruz'

KAHTA SES HABER-Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya,Kahta Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nin 3. Kademe birimi açılışında yaptığı konuşmada, ‘Tüm engelleri birebir aşıyoruz. Onları toplumun içine dâhil ederek aramızdaki gönül köprülerini daha da güçlendiriyoruz’ dedi.

 

Kahta Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nin 3. Kademe birimi Kahta KaymakamI Ahmet Gazi Kaya tarafından hizmete açıldı.


 
Birçok engelli vatandaşımızın çeşitli sosyal ve sportif gelişimlerine sağlamak amacıyla yapılan merkezin açılış programına Kaymakam Ahmet Gazi Kaya ve kurum yetkilileri katıldı.

 


 
Açılışta konuşan Kaymakam Kaya,sevginin bütün engelleri yıktığını belirterek  ‘Tüm engelleri birebir aşıyoruz. Onları toplumun içine dâhil ederek aramızdaki gönül köprülerini daha da güçlendiriyoruz’ dedi.

 


 
Kaymakam Kaya açıklamasını şöyle sürdürdü:


 
‘Engelli kardeşlerimizi sosyal hayatın içine dâhil etmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Gerek sosyal ve kültürel etkinliklerle, gerekse eğitim ve rehabilitasyon programları kapsamında engelsiz bir Kâhta’yı hep beraber inşa edeceğiz. İşte bu eğitim kurumumuzun 3. Kademe merkezini hizmete açarak onların sosyal ve ekonomik gelişimine katkı sunuyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle merkezin hayırlı neticeler getirmesini diliyor, sevginin gücü ile bütün engellerin aşıldığı ve aşılabileceği bir dünya temenni ediyorum.’dedi.

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Kaymakam, Kaya,‘Tüm, engelleri, birebir, aşıyoruz',
Yorumlar
Haber Yazılımı