Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 20:46
 
Kahta02 Spor'da Olağanüstü Genel Kurul Kararı Alındı
Spor Haberi
Kahta02 Spor'da Olağanüstü Genel Kurul Kararı Alındı

Amatör Lig (BAL) 2'nci grupta 55 puanla 1'inci olarak mücedele ederken,ligin bitmesine 4 hafta kala koronavirüs nedeni ile liglerin tescil edilmesiyle 3.lige yükselen Kâhta02Spor'da  Yönetim Kurulu, Olağanüstü Genel Kurula Gitme Kararı Aldı.

 

Kahta02por Yönetim Kurulu,Kulüp Başkanı Musa Yıldırım başkanlığında toplandı. Toplantıda,Olağanüstü genel kurul yapılması kararlaştırıldı.

Toplantının ardından Yönetim Kurulu İmzasıyla yapılan yazılı basında açıklmasında,kongre tarihinin leriki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı duyuruldu.

 

Basın açıklmasında şu ifadelere yer verildi;

 

"2019-2020 sezonunu şampiyon olarak tamamlayarak tarihinde ilk kez profesyonel lig heyecanını Kâhta'ya el birliği ile yaşattık. Bu gurur verici sonucu bütün Kâhta02Spor taraftarlarına armağan ediyoruz.


Yola ilk çıktığımızda temel hedefimiz takımımızın profesyonel lig hayalini gerçekleştirmek olduğunu ilk genel kurulumuzda Başkan Musa Yıldırım öncülüğünde deklare ettik. Dalga dalga büyüyen desteklerinizle önce BAL Ligi’ne, sonra da 3. lige yükseldik.

 

Başarımız asla bireysel değil, kolektif hareketin bir tezahürüdür. Bu inançla hareket ettikçe 3.ligde de üstün başarılar yakalayacağımıza yürekten inanıyoruz. Kulübü her kim ya da kimler yönetir ve yönetecekse bu inanca sahip oldukça önümüzde aşamayacağımız engel yoktur.


Bu kapsamda yönetim kurulumuz 08.07.2020, Çarşamba günü oy birliği ile aldığı karar gereği olağanüstü genel kurul seçim kararı alarak yeni bir heyecanı, yeni bir motivasyonu takıma kazandırmak istiyoruz. İleriki günlerde açıklayacağımız seçim tarihi ile ilgili tüm kamuoyunu bilgilendireceğimiz belirtiyor, şampiyonluğumuzu tekrar şehrimize armağan ediyoruz.


Saygıyla


Kâhta02Spor Kulübü
Yönetim Kurulu Başkanlığı

Kaynak: (EGH) - KAHTA SES GAZETESİ Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Kahta02, Spor'da, Olağanüstü, Genel, Kurul, Kararı, Alındı,
Yorumlar
Haber Yazılımı