Kahta'da İlköğretim Haftası kutlandı
Haber
14 Eylül 2020 - Pazartesi 11:41
 
Kahta'da İlköğretim Haftası kutlandı
Gündem Haberi
Kahta'da İlköğretim Haftası kutlandı

Kahta'da 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle “İlköğretim Haftası” resmi törenle kutlandı. 

 

Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtında düzelenen sade bir törenle kutlandı.Pandemi tedbirleri kapsamında düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, Şube Müdürleri Mehmet Bayram, Mehmet Türk ve Mesut Çoşkun ile az sayıda personel katıldı.

 

Kutlama programı kapsamında İlçe Milli Eğitim İbraim Halil Tünçmen, Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini anıta bıraktı. İlköğretim Haftası kutlaması çeleğin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla son buldu.

 

Yeni eğitim döneminin hayırlara vesile olmasını dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, eğitime uzaktan eğitim ve İlkokul 1. sınıfların ile okul öncesi öğrencilerinin yüz yüze eğitimi ile başladığını söyledi.

 

Okullarda yeni tip korona virüsüne karşı tedbirlerinin alındığını kaydeden İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, “Bu yıl eğitim öğretim yılına büyük bir heyecanla başlayan sadece çocuklarımız değil.

Velilerimiz, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımızdır. Bu süreçte çocuklarımızın heyecanına ve coşkusuna hep birlikte ortak olacağız.

Kaynak: (EGH) - KAHTA SES GAZETESİ Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Kahta'da, İlköğretim, Haftası, kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı