Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 13:24
 
İşeri; Bayramlar manevi duygularımızı güçlendiren günlerdir
GÜNDEM Haberi
İşeri; Bayramlar manevi duygularımızı güçlendiren günlerdir

KAHTA SES HABER-Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Mustafa İşeri,Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Bayramların dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı günler olduğunu söyleyen Başkan İşeri,yayınladı mesajında;

 

 “İslam coğrafyasındaki kan ve gözyaşının sona erdiği, dünyada barışın ve adaletin hâkim olduğu, sevgi ve huzur dolu nice bayramlar diliyorum. Bugün milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan, bizleri biz yapan, manevi duygularımızı güçlendiren günlerdir. Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret ederek, onlara maddi ve manevi yardımlarda bulunarak, onları sevindirmek manevi duygularımızı güçlendirecektir. Bu vesileyle kutlayacağımız bu bayramda milletçe aramızdaki bağların daha da kuvvetlenmesini diliyor, başta hemşerilerimiz olmak üzere, tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, bayramın yaşadığımız coğrafyaya barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: İşeri;, Bayramlar, manevi, duygularımızı, güçlendiren, günlerdir,
Yorumlar
Haber Yazılımı