Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 00:17
 
İl Protokolü İtfaiyecilerle Sahurda Buluştu
BÖLGE Haberi
 İl Protokolü İtfaiyecilerle Sahurda Buluştu

KAHTA SES HABER-Adıyaman İl protokolü,Adıyaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde görevli itfaiyecilerle sahur programında bir araya geldi.

 

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman milletvekilleri İ. Halil Fırat ve Yakup Taş, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve il protokolü, Adıyaman’da vatandaşın can ve mal güvenliği için 7/24 görevi başında olan İtfaiyecelerle İtfaiye Müdürlüğü hizmet binasında sahurda buluşup birlikte sahur yaptı.

 

İtfaiye Müdürlüğü binasında gerçekleşen sahur programında konuşan protokol üyeleri, önemli bir görev yürüten itfaiyecilerin fedakârca çalıştığını dile getirerek, “Her türlü doğal afette olay yerine giden ilk ekiplerden bir tanesi olan itfaiyecilerimize gösterdiği özveriden ve fedakarlıktan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu mübarek Ramazan gününde de sahurumuzu onlarla yapmak istedik. Kendilerine bizleri ağırladıkları için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: , İl, Protokolü, İtfaiyecilerle, Sahurda, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı