Haber Detayı
18 Ocak 2019 - Cuma 22:31
 
İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz'den Yarı Yıl Mesajı
EĞİTİM Haberi
İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz'den Yarı Yıl Mesajı

(K.S)-HABER MERKEZİ-Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz,"Tüm öğrencilerimizi birinci dönemde göstermiş oldukları, sosyal, kültürel ve akademik çalışmalardan dolayı gönülden kutluyorum"dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz 2018-2019 eğitim-öğretim yılı birinci yarı yıl döneminin bitmesi ve yarı yıl tatilinin başlaması dolayısıyla mesaj yayımladı:

 

Alagöz,mesajında,"Saygıdeğer Öğretmenler, Sevgili Öğrenciler ve Değerli Veliler; özveriyle sürdürülen bir eğitim öğretim yılının ilk dönemini bugün itibarıyla tamamladık. İnşallah ikinci yarıyıl daha büyük heyecan ve şevkle hepimizin ivme kazandığı, eğitimimizin her anlamda taçlandığı bir dönemin başlangıcı olacaktır. Öğrencilerimizin ve anne-babaların heyecanla beklediği karnelerle birlikte iki haftalık bir tatil dönemine de girmiş bulunmaktayız. Tüm öğrencilerimizi birinci dönemde göstermiş oldukları, sosyal, kültürel ve akademik çalışmalardan dolayı gönülden kutluyorum. Öğrencilerimizin eksikliklerini başarısızlık olarak düşünmeden ve onları üzmeden bu tatilin ikinci döneme hazırlık olacağı inancındayım. Öğrencilerimizin bu tatil dönemini dinlenmenin yanı sıra kitap okuyarak, kültür, sanat ve spor aktiviteleriyle değerlendirerek geçirmesini temenni eder; Bu duygu ve düşüncelerle karne alma sevincini yaşayan tüm öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum"dedi.

Kaynak: (KSH) - Ziya BOZKURT Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: İl, Milli, Eğitim, Müdürü, Alagöz'den, Yarı, Yıl, Mesajı,
Haber Yazılımı