Haber Detayı
08 Nisan 2019 - Pazartesi 01:08
 
Haşim Turan Muhtarlar Derneği başkan adayı oldu
BÖLGE Haberi
Haşim Turan Muhtarlar Derneği başkan adayı oldu

KÂHTA SES HABER-31 Mart yerel seçiminde Salkımbağı (Alüt) Köyü muhtarı seçilen Haşim Turan, Kâhta Muhtarlar Derneği Başkanlığı seçimleri için adaylığını açıkladı.


Salkımbağı Muhtarı Haşim Turan, yeni dönem için önümüzdeki günlerde yapılacak Muhtar Derneği Genel Kurulunda dernek başkanlığına aday olacağını açıkladı. 


Muhtarlar Derneğini Kâhta’nın tüm mahalle muhtarlarını kucaklayacak, ilçenin en geniş tabanlı sivil toplum kurulu haline gelmeyi arzu ettiklerini söyleyen Turan,”İlçemizdeki muhtar kardeşlerimle mahallelerimize yapılması gereken hizmetleri ilgili kurum ve kuruluşlara iletmede köprü vazifesini yerine getireceğiz” dedi.

 

Seçilmesi durumunda 17 mahalle muhtarının sesi olacağını söyleyen Turan, Kahta Ses Haber’e şu açıklamalarda bulundu;

 

"Kâhta’mızın muhtarlarına yeni bir kimlik ve birliktelik sağlamak için aday oldum. Seçilmem durumunda Derneğimizi Kâhta’nın tüm mahalle muhtarlarını kucaklayacak, ilçenin en geniş tabanlı sivil toplum kurulu haline getireceğiz. 17 mahalle muhtarımızın sesi olacağım ve muhtarlarımızın kamu kurum ve kuruluşlarına yapacakları her türlü istek ve taleplerinin sıkı takipçisi olacağım. İlçemizi ziyarete gelen Bakanlarımız, Valimiz, Milletvekilleri ilk olarak bizim derneğimizi ziyaret edeceklerdir ”dedi.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Haşim, Turan, Muhtarlar, Derneği, başkan, adayı, oldu,
Haber Yazılımı