Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 00:45
 
HALK GÜNÜ UYGULAMASI BAŞLIYOR
BÖLGE Haberi
HALK GÜNÜ UYGULAMASI BAŞLIYOR

KAHTA SES HABER-Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç,vatandaşların görüş ve önerilerini dinlemek, sorunlara çözüm bulmak ve çalışmalarını daha sağlıklı yürütebilmek amacıyla ‘Halk Günü’ uygulamasını başlatıyor.

 

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç,vatandaşlarla daha kaliteli zaman geçirmek, halkın görüş ve önerilerini dinlemek, sorunlara çözüm bulmak ve hizmetlerin daha sağlıklı yürütülebilmesi amacıyla Perşembe ve Cuma günlerini ‘Halk Günü’ olarak belirledi.

 

Adıyaman’ın temel sorunlarını ortadan kaldırmak için yoğun mesaisine devam eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, hem verimli ve faydalı çalışma yürütmek, hem de vatandaşlarla bir araya gelebilmek için ‘Halk Günü’ uygulamasına geçileceğini açıkladı.

 

"Halk Günü" toplantılarını her hafta Perşembe ve Cuma günleri 14.00 ila 17.00 saatleri arasında uygulanacağı belirten ‘Halk Günleri’nde kabul edileceğini belirten yetkililerimiz, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ile görüşmek isteyen tüm vatandaşlarla görüşeceğini belirtti.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: HALK, GÜNÜ, UYGULAMASI, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı