Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 15:12
 
Güvenlik Güçleri İftar’da Buluştu
BÖLGE Haberi
Güvenlik Güçleri İftar’da Buluştu

KAHTA SES HABER-Kâhta Kaymakamlığı tarafından, Ramazan ayı münasebetiyle; ilçede görev yapan Emniyet,Jandarma Teşkilatı mensupları ve Güvenlik Korucuları için iftar programı düzenlendi.

 

Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Ramazan ayı münasebetiyle; ilçede görev yapan Emniyet,Jandarma Teşkilatı mensupları ve Güvenlik Korucuları ile iftarda bir araya geldi.


İlçe merkezindeki Jandarma Bölük Komutanlığı bahçesinde düzenlenen iftar programına; Kaymakam Ahmet Gazi Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Sertyalçın, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Mustafa Baş, Polis, Jandarma Teşkilatı Mensupları ve Güvenlik Korucuları katıldı.

 
Birlikte açılan iftarın ardından Kaymakam Kaya, 31 Mart 2019 günü gerçekleştirilen Mahalle Seçimlerinin güvenli bir ortamda gerçekleşmesi, seçimin hür iradesinin her türlü etki ve müdahaleden uzak sandığa yansıması, kamu düzeninin, asayişin ve emniyet koordinasyonunda kamu dışı eylemlerin önlenmesinde göstermiş oldukları azami gayret ve özverili çalışmalarından dolayı Polis, Jandarma teşkilat mensuplarını başarı belgesi ile ödüllendirdi.


Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, başarı belgesini alan emniyet ve jandarma teşkilat mensuplarına gösterdikleri üstün gayret ve çabadan dolayı teşekkür ederek,bu başarılarının daimi olarak devam etmesini temenni etti.

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Güvenlik, Güçleri, İftar’da, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı