Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 19:10
 
Gençlerden Yusuf Turanlı’ya Yoğun İlgi
SİYASET Haberi
Gençlerden Yusuf Turanlı’ya Yoğun İlgi

KÂHTA SES HABER-Saadet Partisi (SP) Kâhta Belediye Başkan Adayı İbrahim Yusuf Turanlı’ya Gençlerden yoğun ilgi.


Seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdüren Kâhta eski belediye başkanı ve Saadet Partisi Kâhta Belediye başkan adayı İbrahim Yusuf Turanlı, halkın her kesiminden ve özellikle de gençlerden yoğun bir ilgi görüyor.


Seçim çalışmaları çerçevesinde ilçenin merkez noktasında yer alan 100.Yıl Parkındaki vatandaşları ve çevredeki esnafları ziyaret eden Başkan adayı Turanlı’ya vatandaşlar ve özellikle gençler yoğun ilgi gösterdi.


Vatandaşlarla tek tek el sıkışarak sıkıntılarını dinleyen ve gençlerle sohbet eden Başkan adayı Turanlı, Saadet Partisinin 31 Mart Yerel seçiminin "Çare Var" “Dürüst Başkan Dürüst Yönetim ” sloganını hatırlatarak vatandaşlardan oy istedi.


Gençlere, Kâhta’da bir grup gencin yaklaşık 2 yıl kadar önce 100.Yıl parkında başlattıkları Kâhta Meydan Projesi talebi imza kampanyasını hatırlatan Başkan adayı Turanlı,


“Yaklaşık 1-2 yıl önce meydan istiyoruz diye mücadele veren gençlerimizin mücadelesini unutmadım. O gençlerimizin bu mücadelesini gördüğüm gün eğer Allah bana bu görevi tekrar nasip ederse bu gençlerin bu isteği için mücadele edeceğim dedim. Nasip olursa eğer Allah’ın izniyle Kâhta’ya o meydanı bir şekilde yapacağız” Meydan projesi hakkında gençlere bilgi verdi.

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Gençlerden, Yusuf, Turanlı’ya, Yoğun, İlgi,
Haber Yazılımı