Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 19:34
 
ESNAF KEFALETE TEŞEKKÜR BELGESİ
BÖLGE Haberi
ESNAF KEFALETE TEŞEKKÜR BELGESİ

HABER MERKEZİ-Kâhta’da faaliyet gösteren Öz Kâhta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (Öz Kahta ESKKK) başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesiyle ödüllendirildi.


Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (Öz Kahta ESKKK) Başkanı Zeynel Aydın ve yönetim kurulu üyelerine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet ve Kooperatifleri (ESKKK) 21. Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

 

ESKKK 21. Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram, Öz Kahta ESKKK Başkanı Zeynel Aydın’ı ve yönetimini kutlayarak, başarılarının devamını diledi. 


Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram, “Öz Kahta ESKKK son zamanlarda gerçekten başarılı bir grafik çizdi. Bu tür kooperatiflerimizi birlik olarak, teşekkür belgesi veya başarı belgesi gibi belgelerle onurlandırıyoruz. Öz Kahta ESKKK başarısı ile bu yıl teşekkür belgesi almayı hak kazandı. Öz Kahta ESKKK Başkanı Zeynel Aydın’ı ve yönetimini kutluyorum. Aynı başarıyı gelecek yılda da göstererek bu defa da takdir belgesi almasını temenni ediyorum." dedi.

 

Belgeyi tüm yönetim kurulu üyeleri adına aldığını söyleyen Öz Kahta ESKKK Başkanı Zeynel Aydın, “Kooperatifimiz Aralık 2016’da kuruldu. Kooperatifimizin 284 ortağı var. Kâhta’nın kurulan 3. Kooperatifiz. 2018 yılı başından bu yana esnaflarımıza kredi veriyoruz. Bu güne kadar esnaf ve sanatkârlarımızın dertlerine ortak olmaya, sıkıntılarını gidermeye çalıştık. Bu anlamda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Devletimizin ve Halk Bankası’nın destekleri ile bu güne kadar esnafımıza 8 milyon TL kredi dağıttık. Hala hesabımızda dağıtılmak üzere 5 milyon TL bulunuyor. İhtiyacı olan tüm esnaf ve sanatkârlarımıza her zaman yardımcı olmaya çalışacağız. Bu vesile ile ziyaretlerinden dolayı başta ESKKK 21. Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram’a teşekkür ediyorum ” dedi.

 

Öz Kahta ESKKK Başkanı başkanlığında düzenlenen ödül törenine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet ve Kooperatifleri (ESKKK) 21. Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram, Öz Kahta ESKKK Başkanı Zeynel Aydın, Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Saray, kooperatifin yönetim kurulu üyeleri ve gazeteciler katıldı.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: ESNAF, KEFALETE, TEŞEKKÜR, BELGESİ,
Haber Yazılımı