Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 02:10
 
Engin Akel’in Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
 Engin Akel’in Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı Mesajı

KAHTA SES HABER-AK Parti Kahta eski İlçe Başkanı Ecz.Engin Akel, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Akel mesajında;


“Bereket ve mağfireti bol olan on bir ayın sultanı Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken, bu gece, Kur'an-ı Kerim'in inmeye başladığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni idrak edeceğiz.

 

Ramazan ayı sevgi ve kardeşliğin pekiştiği bir aydır. Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla, manevi doyuma ulaşarak geçirdiğimiz Ramazan ayı, kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi olan Kadir Gecesi’nin faziletiyle zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır.Bizler de sunulan bu fırsatı iyi değerlendirmeli bu mübarek gecenin rahmet ve bereketinden yararlanmalı, yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in mesajları ile hayatımıza yön vermeli, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünü daha fazla öne çıkarmalıyız.


Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Âlemine ve ülkemize barış, huzur ve kardeşlik getirmesi temennisiyle Kadir Gece’nizi kutluyor, Kadir Gecesi’nin feyiz ve bereketinden nasiplenmeyi, dua ve ibadetlerimizin kabul olmasını, Ramazan Bayramı’na sağlık, huzur ve mutlulukla erişebilmeyi Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum”dedi.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: , Engin, Akel’in, Kadir, Gecesi, ve, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı