Haber Detayı
12 Mayıs 2019 - Pazar 19:16
 
Diyanet’ten Ramazan’a Özel Görevlendirme
BÖLGE Haberi
Diyanet’ten Ramazan’a Özel Görevlendirme

KAHTA SES HABER-Diyanet İşleri Başkanlığının Ramazan ayı faaliyetleri çerçevesinde Adıyaman’a görevlendrilen Din İşleri Yüksek Kurul Uzmanı Vahdi Boydaş Kahta'da cemaate hitap etti.

 

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Ramazan ayı faaliyetleri çerçevesinde Rmazan ayı boyunca Adıyaman ve İlçelerinde cemaatle sohbet etmek, KYK, Sevgi evleri ve Kur'an Kurslarındaki gençlerle bir araya gelmek için görevlendirilen Din İşleri Yüksek Kurul Uzmanı Vahdi Boydaş Kahta'da cemaate hitap etti.

 

Program çerçevesinde Kahta’da TPAO Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrencilerle buluşan Boydaş,daha sonra Hacı Zeynal Camiinde merkezi sistemle cemaate sohbet etti.

 

Kahta'da yeni yapılan Ehli Beyt ve Hacı Hamit Camiilerini ziyaret eden Boydaş, ardından Kahta Müftülüğünün yatılı hafızlık kursları olan kız ve erkek kurslarını ziyaret edip öğrencilere  hitap etti. 


Son olarak ise teravih öncesi Çağrı Camiinde cemaatle buluşan Boydaş, Adıyaman ve ilçelerinde din hizmetinin güzel, beklenenden daha iyi derecede olduğunu ifade etti.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Diyanet’ten, Ramazan’a, Özel, Görevlendirme,
Yorumlar
Haber Yazılımı