Haber Detayı
23 Mayıs 2019 - Perşembe 01:56 Bu haber 822 kez okundu
 
BOCCE’DE KÂHTA TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU
SPOR Haberi
BOCCE’DE KÂHTA TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

KAHTA SES HABER-Mersin ilinde düzenlenen “Okul Sporları Bocce Yıldızlar ve Gençler Türkiye Şampiyonasında Adıyaman'ı temsil eden Kâhta Esendere Orta Okulu,Yıldız Erkekler kategorisinde Türkiye 3.'üncüsü oldu.

 

Sporcuları makamında kabul eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş,Mersin’de düzenlenen Bocce Türkiye Şampiyonasında Türkiye 3.lüğünü elde eden sporcu ve okul idarecilerini tebril etti.

 

Kâhta Esendere Orta Okulu sporcularının Adıyaman'ı en iyi şekilde temsild ettiğini söyleyen Keleş,“Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı 2019 faaliyet programında yer alan ve 25-28 Nisan tarihleri arasında Türkiye geneli 585 sporcunun katılımıyla Mersin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Okul Sporları Bocce Yıldızlar ve Gençler Türkiye Şampiyonasına katılan Kâhta Esendere Orta Okulu sporcularımız Yıldız Erkekler kategorisinde Türkiye 3. lüğü elde etti. Ben şampiyon olmayı başaran ve ilimizi en iyi şekilde temsil eden sporcularımızı gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

 

Şampiyon sporcular tebrik eden İl Müdürü Fikret Keleş, sporculara spor malzemesi hediye ederek hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: BOCCE’DE, KÂHTA, TÜRKİYE, ÜÇÜNCÜSÜ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı