Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 01:11
 
Belediyeden Hummalı Çalışma
BÖLGE Haberi
Belediyeden Hummalı Çalışma

KAHTA SES HABER-Kâhta Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü, ilçe genelinde sürdürdüğü, asfalt yama, yol yapım çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

 

Kâhta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü,yoğun geçen kış mevsimi ile bozulan yolların onarımı için ilçe genelinde hummalı bir çalışma yürütüyor.

 

Yoğun geçen kış mevsimi ile birlikte hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren Kâhta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı  ekipler, asfalt yama çalışmalarını yoğunlaştırdı.

 

Bayraktar Mahallesi Buğday pazarı mevkiinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen ve ilgililerden bilgi alan Kâhta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı,“Yoğun geçen kış mevsimi ile bozulan yollar trafik konforunu rahatsız ediyor, araç sürücülerine zor anlar yaşatıyordu. Bununla ilgili olarak ekiplerimizi yama çalışmalarına yönlendirdik. Bu kapsamda ilçe merkezinde ve mahalle yollarında çalışmalarımıza başladık. Hava şartları uygun olduğu müddetçe önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizde de yama çalışmalarımızı sürdürerek sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini sağlayacağız.” dedi.

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Belediyeden, Hummalı, Çalışma,
Yorumlar
Haber Yazılımı