Haber Detayı
23 Mayıs 2019 - Perşembe 00:54 Bu haber 501 kez okundu
 
Belediye Teknik Personeline Şehirleşme ve şehircilik Eğitimi
BÖLGE Haberi
Belediye Teknik Personeline Şehirleşme ve şehircilik Eğitimi

KAHTA SES HABER-Adıyaman Belediyesi,şehrin gelişimini hızlandırmak ve daha faydalı projelere imza atabilmek için yönetici ve teknik personeline yönelik hizmet içi eğitimlerini sürdürüyor.

 

Adıyaman Belediyesi,şehrin gelişimini hızlandırmak ve daha faydalı projelere imza atabilmek için yönetici ve teknik personeline ürkiye'nin çeşitli yerlerinde önemli çalışmalara imza atmış olan İstanbul merkezli Mescioğlu Mühendislik yöneticileri eğitim verdi.

 

Adıyaman Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında, İMescioğlu Mühendislik yöneticileri  Çevre Yüksek Mühendisi Dr. Ayşegül Atacan Öğüt ile Harita Mühendisi Murat Sancak Yavuz tarafından şehirleşme ve şehircilik konularında bilgiler verdi.

 

Slaytlar eşliğinde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısından sonra bir değerlendirmede bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’ın geleceğini sağlam temeller üzerine atmak istediklerini söyleyerek, bilgi ve birikimlerini kendileriyle paylaşan uzmanlara teşekkür etti.

 

 

 

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Belediye, Teknik, Personeline, Şehirleşme, ve, şehircilik, Eğitimi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı