Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 12:17
 
Batışehir Koleji Ailesi İftar’da Buluştu
EĞİTİM Haberi
Batışehir Koleji Ailesi İftar’da Buluştu

KAHTA SES HABER-Kahta’nın ilk özel Ana,İlk ve ortaokulu olan Batışehir Koleji iftar programı büyük bir katılım ile gerçekleştirildi.


Batışehir Kolejinin Adıyaman Yolu Bağlar Mahallesindeki okul binası bahçesinde düzenlenen  iftar programına sivil toplum kuruluşları temsilcileri,eğitimciler,okul yönetimi, öğrenci velileri ve çok sayıda davetli katıldı.


Programın açılış konuşmasını yapan okulun yönetim kurulu başkanı Abdurrahman Bozkurt,katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür etti.


2017 yılında açılan Kahta’nın ilk özel okulu Batışehir Kollejinin eğitim faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmede bulunan Bozkurt,öğrenci, Batı Şehir Kolejinin öğretmen, veli ve tüm çalışanlarla birlikte adeta bir aile gibi olduklarını belirterek, okulun teknoloji ve bilim okulu felsefesi içerisinde eğitim faaliyetlerini sürdürdüğünü,profesyonel öğretmen kadrosuyla öğrencileri geleceğin “ bilim insanları “ felsefesini benimsediklerini açıkladı.


Bu yıl mezun olan öğrencileri tebrik eden Bozkurt,Batışehir Kolejinin erken kayıt avantajlarından yararlanmak için bütün öğrenci ve velileri okullarına beklediklerini söyledi.

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Batışehir, Koleji, Ailesi, İftar’da, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı