Haber Detayı
29 Nisan 2019 - Pazartesi 00:44
 
Başkan Turanlı İşyeri Açılışına Katıldı
Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı,işletmeciliğini İbrahim Ovalı, Özgür Aykoç ve Mahiye Maya Baş’ın yaptığı The MAHİYET Steak House & Burger'in açılışına katıldı.
SİYASET Haberi
Başkan Turanlı İşyeri Açılışına Katıldı

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere İstanbul'da bulunan Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı,Gazioamanpaşa Avrupa Konutlarında açılan, işletmeciliğini İbrahim Ovalı, Özgür Aykoç ve Mahiye Maya Baş’ın yaptığı The  MAHİYET  Steak House & Burger'in açılışına katıldı.

 

Açılış törenine Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı, Adıyaman Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel, Adıyaman Gerger Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Sultangazi Eski Belediye Başkan Yardımcısı Av. Hacı Orhan, iş adamları ile işletme sahiplerinin dostları ve akrabaları katıldı.

 

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından katılımcılarla birlikte mekanı gezen Başkan Turanlı,yapılan ikramlar eşliğinde uzun süre katılımcılarla sohbet etti. İç mekan ve ikramlar Başkan Turanlı ve katılımcılardan tam not aldı. 

 

İşletme sahiplerine beğenilerini dile getiren Turanlı  hayırlı olsun dileklerini iletti..

 

Açılış sonrasında bir açıklama yapan işletme sahipleri, . Etin Sanata Dönüştüğü Adres sloganımız havada kalan bir slogan değil. Tam manasıyla etin faklı lezzetlerle buluştuğu bir işletmeyiz. Ürünlerimiz tamamen doğal ortamda yetişen hayvanların etlerinden hazırlanmakta. Etin işlenmesi,  hazırlanması ve gerekse sunumuyla sektöre çok iddialı giriyoruz. Farkımızı anlamak için tatmanız gerekmektedir’ diyerek bütün bölge halkını bu lezzetli yemekleri tatmaya davet ettiler.

 

Adres: Mevlana Mahallesi Hekimsuyu Caddesi Avrupa Konutları Tem 2 Sitesi D Blok No:118T/1 Gaziosmanpaşa

 

Kaynak:www.pusulaistanbul.com

Kaynak: Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Başkan, Turanlı, İşyeri, Açılışına, Katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı