Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 21:13 Bu haber 1078 kez okundu
 
Başkan Turanlı ilçe halkı ve personeliyle bayramlaştı
BÖLGE Haberi
Başkan Turanlı ilçe halkı ve personeliyle bayramlaştı

KAHTA SES HABER-Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı,Ramazan Bayramı münasebetiyle ilçe halkı ve belediye personeli ile bayramlaştı.


Belediye Başkanı makam odasında gerçekleştirilen bayramlaşma programına; Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, belediye meclis üyeleri, belediye personelleri ve vatandaşlar katıldı.


Gelen misafirleri kapıda karşılayıp bayramlaşan Başkan Turanlı, bayramların bir aile aidiyeti ruhu ile yapılması gerektiğine dikkat çekerek, bayramların bütün kırgınlık ve dargınlıkların telafi edildiği önemli günler olduğunu hatırlattı.


Başkan Turanlı, "Kahta’mız, hala toplumsal değerlerin yaşandığı örnek bir ilçemiz. Buradaki bayramlaşma, bu kalabalık, işte bu değerlerin sürdüğünün en güzel kanıtıdır. Zaten bayramlar dayanışmanın, sevginin, saygının ve hoşgörünün yüceldiği, insanların kaynaştığı en güzel birlikte olma vesilesidir. Temennim odur ki,  bu birliğin ve kaynaşmanın daim olmasıdır.Bu anlamda şehitlerimizi de rahmetle anıyoruz. Ülkemizin sınır boylarında terörle savaşarak canını ortaya tüm Mehmetçiklerimize buradan selam gönderiyoruz. Allah onların yardımcısı olsun. Tüm insanlığın bayramını kutluyorum" diye konuştu.

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Başkan, Turanlı, ilçe, halkı, ve, personeliyle, bayramlaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı