Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 11:41
 
Başkan İsmet Çetinya'nın Kurban Bayramı Mesajı
Bölge Haberi
Başkan İsmet Çetinya'nın Kurban Bayramı Mesajı

Akıncılar Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya,Kurban Bayramı dolayısyla yayımladığı mesajda,Bayramda hemşehrilerini korona virüs (Kovid-19) tedbirlerine harfiyen uyup, rehavete kapılmamalarını istedi.

 

Başkan Çetinkaya yayıladığı mesajında şu duygulara yer verdi;

 

“Kurban Bayramı’na tekrar kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramlarımız, millet olma bilincinin en üst seviyede yaşandığı mübarek günlerdir.Kurban Bayramı bizler için her zaman özel bir yerde bulunmuştur. Bizleri birlik ve beraberlik içinde bugünlere getiren ve yarınlara taşıyacak olan bu değerli ve kutsal günlerimizi, hayatımızın her gününe taşıyabilmek ve gelecek nesillere aktarmak için bir fırsat olarak görmeliyiz.Bu yıl da Kurban Bayramı’nı idrak ettiğimiz şu günlerde dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgının son bulması için umutların yeşermesi ve kaosun bitmesi en büyük temennilerimizin arasında yerini almıştır.Korona virüs (Kovid-19) tedbirlerine harfiyen uyup, rehavete kapılmamalıyız.

Bu duygu ve düşünceler ile  Kurban Bayramımız Akıncılar Beldemiz halkına,İlçemize , milletimize, İslam alemine ve insanlığa güzellikler getirsin. Tüm hemşehrilerime sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir bayram diliyorum."

 

 

Kaynak: (EGH) - KAHTA SES GAZETESİ Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Başkan, İsmet, Çetinya'nın, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı