Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 18:39
 
Başkan Adayı Akel, Çalışmalarını Yoğun Bir Şekilde Sürdürüyor
SİYASET Haberi
 Başkan Adayı Akel, Çalışmalarını Yoğun Bir Şekilde Sürdürüyor

KAHTA SES HABER-Seçim çalışmaları kapsamında 3 gün süren İstanbul’daki hemşeri dernekleri ziyaretinin ardından bu sabah Kâhta’ya dönen AK Parti Kâhta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.


Beraberinde AK Parti Adıyaman Milletvekili M.Fatih Toprak ve parti yöneticileri ile birlikte ilçe merkezinde seçim ziyaretlerini sürdüren Akel, çalışmaları kapsamında Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya geldi.

 

Burada gençlere projelerini anlattı,gençlerin sorunlarını ve taleplerini dinledi, Gençlik Merkezi Müdürü Nebi Bulut’tan çalışmaları ver faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 


AK Partinin gençlere verdiği önem ve destekleri hatırlatan Akel, gençlerin Gençlik Merkezine gidiş gelişlerinde ulaşım sıkıntısı yaşadıkları şeklinde taleplerine, göreve geldiklerinde belediye gençlik merkezi emrine araç vereceklerini belirterek imkânları ölçüsünde gençlere her türlü desteği sunacaklarını i ifade etti.


Ebu Sadık Anadolu İmam Hatip Lisesini de ziyaret gerçekleştirerek okul irarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Adayı Akel ve Millervekili Toprak, daha sonra beraberinde Kâhta Bedensel Engelliler Deneği Başkanı Serkan Aslan ve partililerle birlikte engelli ailelerine ziyaret gerçekleştirdi.

 

Göreve geldiklerinde engelli vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için sürekli çalışacaklarını ifade eden Başkan Adayı Akel,Engellilerimizin başkalarına gereksinim duymadan yaşamlarını sürdürmeleri, çalışma hayatına katkıda bulunmaları ve toplumumuza faydalı bireyler olmaları bizim önceliğimizdir ”dedi.


Başkan Adayı Akel,ziyaret ettiği iki engelli ailesine ihtiyaçları olan tekerlekli sandalye hediye etti.

 

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: , Başkan, Adayı, Akel,, Çalışmalarını, Yoğun, Bir, Şekilde, Sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı