‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ Korona Engeli
Haber
11 Eylül 2020 - Cuma 14:35
 
‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ Korona Engeli
Spor Haberi
‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ Korona Engeli

Adıyaman Belediyesi tarafından 16-22 Eylül tarihleri arası kutlanması planlanan  ‘Avrupa Hareketlilik Haftası’  etkinlikleri koronavirüs tedbirlerinden dolayı iptal ettiği açıkladı.

 

Adıyaman Belediyesinden yapılan açıklamada,her yıl Adıyaman Belediyesi tarafından 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Avrupa Hareketlilik Günü’ etkinlikleri bu yıl artan koronavirüs vakalarından dol iptal ettiği açıklandı.

 

Adıyaman Belediyesinden yapılan açıklma şu şekjilde;

“Adıyaman Belediyesi olarak 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan ‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ dolayısıyla, virüsün etkisini azalttığı dönemde bir program hazırlığı yapmıştık. Ancak gelinen süreçte vaka sayılarındaki artıştan dolayı halkımızın sağlığını riske atmamak adına bu etkinliklerimizi iptal etmeye karar verdik. 5 gün dolu dolu gerçekleştirmeyi planladığımız programımızın içerisinde seminerler, gençler için bisiklet turu, 6-12 yaş arasındaki çocuklar için bisiklet ve scooter etkinliği, yaşlı vatandaşlarımız için yürüyüş etkinliği ve çocuk oyunları şenliği ile mini konserin olacağı etkinliklerimizi inşallah daha sağlıklı günlerde yeniden yaparız” şeklinde ifade edildi.

Kaynak: (EGH) - KAHTA SES GAZETESİ Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: ‘Avrupa, Hareketlilik, Haftası’, Korona, Engeli,
Yorumlar
Haber Yazılımı