Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 22:52
 
Alagöz,Ortaokul Müdürleri İle Bir Araya Geldi
EĞİTİM Haberi
Alagöz,Ortaokul Müdürleri İle Bir Araya Geldi

KAHTA SES HABER-Adıyaman  İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz 2023 Eğitim Vizyonu Hedefleri projesi kapsamında ortaokul müdürleriyle bir araya geldi.

 

TPAO Ortaokulunda ortaokul müdürleriyle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, ortaokul müdürlerinden her okulun kendilerine özgü 2023 Eğitim Vizyonu Hedefleri doğrultusunda en az beş hedefin belirlemenmesini istedi.

 

Bu atölyelerin öğrencilerin becerilerini geliştirmelerinde çok önemli bir yeri olduğunu söyledi. Ahmet Alagöz konuşmasının devamında “İşimize heyacanla yaklaşmamız, heyecanımızı diri tutmamız, mesleğe yeni başlayanlar öğretmenlerle yakından ilgilenip iletişimi açık tutmamız, motivasyonlarını en üst seviyeye çıkarmamız gerekir. Konu ve ünite sonu kazanım değerlendirmelerini mutlaka yapalım. Öğretmenlere kendilerini yenileyerek derslere girmelerini söyleyelim, belli periyodlarla denetimleri yapalım. Devamsızlık yapan öğrencileri mutlaka ailelerine bildirelim. Destekleme ve Yetiştirme Kursları devletimizin, bakanlığımızın bir politikadır. Biz çocuklarımıza özel eğitim kurslarında yapılan çalışmaları DYK kurslarında tam anlamıyla verirsek kimsenin dışarıda eğitim almasına gerek kalmayacaktır. Vatanı ve milleti sevmek işimizi en iyi yapmaktan geçer, o yüzden işimize sıkı sıkı sarılalım” dedi. Toplantı, Ahmet Alagöz’ün konuşmasının ardından Temel Eğitim Şube Müdürü Ömer Faruk Güneş’in sunumuyla devam etti. 

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Alagöz,Ortaokul, Müdürleri, İle, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı