Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 02:07
 
Akel Ziyaretlerine Devam Ediyor
SİYASET Haberi
Akel Ziyaretlerine Devam Ediyor

KAHTA SES HABER-31 Mart yerel seçiminde SP’nin adayı karşısında az bir farkla kaybeden AK Parti Kahta Belediye Başkan adayı Ecz.Engin Akel, teşekkür ziyaretine devam ediyor.

 

“Seçimi kazansak da kaybetsek de elini sıktığımız herkesin yanına bir daha geleceğimizi ifade etmiştik. Şimdi ise sözümüzde durma zamanı” diyen Akel, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.Bu tutumu ile Akel vatandaşlardan takdir görüyor.

 

31 Mart seçiminin ardından seçimi kazanmış gibi halkın içinde olmaya çalışan Akel,beraberinde eski parti yönetcilerinden Güli Armağan ile birlikte Firat Ailesine iftara misafir oldu.

 

Fırat ailesine çat kapı misafir olan Akel,aile bireyleri ile sohbet edip,hatuırlarını sordu ve birlikte iftarını açtı.

 

Seçim çalışmalarında seçilsekte seçilmesek te halkın içinde halkla birlikte olacaklarına dair söz verdiklerini söyleyen Akel;

 

“Aziz Milletimizin Ak Partimize ve şahsımıza vermiş olduğu her bir oy son derece kıymetlidir ve takdire şayandır.Seçimi kazansak da kaybetsek de elini sıktığımız herkesin yanına bir daha geleceğimizi ifade etmiştik. Bizler milletimizin vermiş olduğu bu18.447 oyun teveccühünün ve sorumluluğunun bilincindeyiz  ve ona göre hareket edeceğiz.  Bugün verdiğimiz söz gereği önceki dönem Ak Parti Kahta ilçe yönetim kurulu üyemiz Güli Armağan(Sofi Guli)  amcamiz ile catkapi ev ziyaretinde Firat Ailesine iftara misafir olduk.Bizlere gönül sofralarını açtikları icin Allah kendilerinden razi olsun.Rabbim bu mübarek ay hurmetine birlik ve beraberligimizi bozmasin insaallah.”

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Akel, Ziyaretlerine, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı