Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 23:59
 
Akel Projelerini Katalog Üzerinden Anlatıyor
SİYASET Haberi
Akel Projelerini Katalog Üzerinden Anlatıyor

(KÂHTA SES HABER)-AK Parti Belediye Başkan Adayı Engin Akel, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği esnaflara projelerinin yer aldığı gazeteyi dağıtarak projelerini tek tek anlatıyor.


Seçimlere az bir süre kala çalışmalarına hız veren AK Parti Belediye Başkan Adayı Engin Akel şehrin muhtelif yerlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, destek ziyaretlerini sürdürüyor.


Beraberinde İlçe Başkanı Bedir Yeni ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte İlçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Adayı Akel, esnaflara dağıttığı gazetede yer alan projelerini anlatı.


Yaptığı ziyaretlerde "vizyon projemiz" dediği millet parkı projesini ayrıntılı bir şekilde anlatan Akel, “Kâhta’mızın tam da orta göbeğinde Kültür Merkezi alt kısmında Kaymakamlık Lojmanı, Hükümet Konağı, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, Hükümet Konağı, Emniyet Müdürlüğü binası, Belediye Taziye Evi ve İbn-i Mirza Parkı ve eski Belediye binası önünde bulunun parkında içersinde yer aldığı 46 bin 200 metre kare devasa alan üzerinde Kâhta’mıza yakışır Millet Bahçesi Projesini hayata geçiriyoruz. İçerisinde, bisiklet yolu, göletler, spor alanlar, festival ve konserlerin verilebileceği bir meydan, kamelya, çocuk ve gençlerin gençlik oyun alanlarının yer alacağı bu park Türkiye’nin en prestijli parklarından biri olacak” dedi.

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Akel, Projelerini, Katalog, Üzerinden, Anlatıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı