Haber Detayı
10 Nisan 2019 - Çarşamba 01:32
 
AK Partili Meclis üyeleri mazbatalarını aldı
SİYASET Haberi
AK Partili Meclis üyeleri mazbatalarını aldı

KAHTA SES HABER-31 Mart Yerel Yönetimler Seçiminde AK Parti’den seçilen İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı.


AK Parti İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen mazbata törenine AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan,Belediye Başkan Adayı Engin Akel, İlçe Başkanı Bedir Yeni, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, parti yönetimi ve partililer katıldı.


Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Bedir Yeni,15 belediye encümenleri ilçenin ve ilçe halkının menfaatine olan her hizmeti destekleyeceklerini belirtti.


Seçim kaybettiklerini ancak onurlu mücadele verdiklerini söyleyen Belediye Başkan adayı Engin Akel ise seçimde HDP, CHP, SP ve FETÖ ile mücadele ettiklerini belirterek, son darbeyi de içlerindeki hainlerden yediklerin ifade etti.


İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise “Seçim bitti. Bundan sonra kendi içimizde bir iç muhasebeye gitmeliyiz. Nerede yanlış yaptık diye kendimize sormalıyız. Bunun için İl sorumlusu olarak sorumluluğu ben kendimde buluyorum. Bana göre Süleyman Kılınç kardeşim yüzde 70 oy almalıydı. Burada asıl suçlu benim diyorum.Evet Kahta'da Engin Akel kardeşim kazanmalıydı. Bunun suçlusu Bedir Yeni kardeşim ve yönetimi bunun suçlusu bizleriz diyebilmeli”dedi.


Program İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Belediye Başkan Adayı Engin Akel ve İlçe Başkanı Bedir Yeni’nin İl Genel Meclis Üyelerine ve Belediye Meclis Üyelerine mazbatalarını takdimi ile son buldu.

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: AK, Partili, Meclis, üyeleri, mazbatalarını, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı