Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 12:07
 
Ak Parti Heyetinden Rektör Turgut’a Tebrik Ziyareti
- Haberi
Ak Parti Heyetinden Rektör Turgut’a Tebrik Ziyareti

KAHTA SES HABER-AK Parti Adıyaman heyeti, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Prof. Dr. Turgut; AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat ile Yakup Taş, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın, ve beraberindeki heyeti makamında konuk etti.

 

Heyet adına konuşan AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Aydın, Prof. Dr. Turgut’un Adıyaman Üniversitesi için bir şans olduğuna dikkat çekerek, başarılı çalışmalara imza atacağına inandıklarını belirtti.

 

Aydın: “Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut’un Adıyaman Üniversitesi için bir şans olduğunu düşünüyorum. Başarılı bir hekim olduğu gibi başarılı bir yönetici olacağına da inancımız tam. Kendisi çok yakından tanıdığımız ve çalışmalarını takdir ettiğimiz bir insan. Adıyamanlı olması ayrıca mutluluk verici. Adıyaman Üniversitesinde önemli projeler hayata geçirerek hem ülkemizin hem de ilimizin dinamiklerini harekete geçireceğinden hiç şüphemiz yok. Biz her zaman kendisinin yanında ve destekçisi olacağız. İnşallah gayretlerimiz sonucunda üniversitemizde vatana, millete ve ilimize faydalı bireyler yetişir.” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Turgut, "El ele vererek çalışmanın sonucunda elde edilecek olan başarının kazananı Adıyaman olacaktır." dedi.

 

Turgut: “Ziyaret ve güzel temenniler bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Belediye başkanımız, vekillerimiz, il ve ilçe başkanımız ile birlikte teşkilat üyelerini de burada görmek ve desteklerini yanımızda hmek çok güzel. İnşallah hep birlikte el ele vererek hem Adıyaman’ımız hem de üniversitemiz adına önemli çalışmalara imza atarız.” diye konuştu.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Ak, Parti, Heyetinden, Rektör, Turgut’a, Tebrik, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı