Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 10:56
 
Adıyaman Kamu Yatırımları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
BÖLGE Haberi
Adıyaman Kamu Yatırımları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

KAHTA SES HABER-Adıyaman'da Kamu kurumlarınca yürütülen yatırımlar, yapılan hizmetler, tamamlanan ve devam eden projelerin masaya yatırıldığı kamu yatırımlarını değerlendirme toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında yapıldı.

 

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ve yatırımcı kurum amirlerinin katıldığı toplantıda Kamu kurumlarınca yürütülen yatırımlar, yapılan hizmetler, tamamlanan ve devam eden projeler ayrıntılarıyla ele alınarak ödenek ve inşaat durumları değerlendirildi.


Toplantıya katılan yatırımcı kurum amirleri, kendi çalışma alanlarıyla ilgili Adıyaman merkez ve ilçelerinde devam eden proje ve kamu yatırımlarının mevcut durumu ile ilgili bir sunum yaptı. 


Vali Aykut Pekmez, Adıyaman’da devam eden yatırımların belirlenen hedef ve nitelikte vatandaşların hizmetine sunulması amacıyla çalışmaların her aşamasının takipçisi olacağını dile getirerek, kamu kurumlarında gördüğü eksiklik ve aksaklıklar üzerinde durarak, gerekli koordinasyonun sağlanması noktasında hassasiyetlerini dile getirdi. 


Gerçekleşen toplantı, 2019 yılında yapılması planlanan yatırım ve projeler ile sorunlar ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi. 

 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Adıyaman, Kamu, Yatırımları, Değerlendirme, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı