Haber Detayı
12 Haziran 2019 - Çarşamba 16:17 Bu haber 394 kez okundu
 
Adıyaman Belediyesinin yaz spor okullarına yoğun ilgi
SPOR Haberi
Adıyaman Belediyesinin yaz spor okullarına yoğun ilgi

KAHJTA SES HABER-Adıyaman Belediyesi'nin gençlerin spor alışkanlığı kazanmalarına ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak amacı ile başlattığı yaz spor okulları yoğun ilgi görüyor.

 

24 Mayıs tarihinde başlayan Yaz Spor Okulları kayıtlarına vatandaşlar ve minikler yoğun ilgi gösteriyor.

 

Adıyaman Belediyesinden yapılan açıklamada, alanında uzman BESYO mezunu ve belgeli antrenörler nezaretinde 17 Haziran'da başlayacak olan Futbol ile Basketbol ve Kort Tenisi kurslarına yoğun ilginin olduğu, Futbol için 500, Basketbol ve Kort Tenisi kursu için de 120’şer kontenjan belirlendi ifade edildi.

 

18 Haziran Salı günü başlayacak olan Yüzme kursunun kontenjanını geçen yıla göre yüzde 100 arttırıldığı belirtilerek geçen yıl 1 buçuk saat olan seansların 1 saate düşürüldüğü, seans süresi düştüğü için fiyatlarda da indirim uygulandığı,özellikle bayan ve çocuklar tarafından yoğun ilgi gösterilen yüzme kursuna şu ana kadar 800 civarında kayıt yapıldığı açıklandı.

 

Kayıtların devam etiğinin belitrildiği açıklamada,kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların  Karapınar Mahallesinde bulunan Kapalı Spor Salonunda yapabilecekleri  yada 0 (416) 227 02 45 numaradan iletişime geçebileceği ifade edildi. 

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: Adıyaman, Belediyesinin, yaz, spor, okullarına, yoğun, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı