Adıyaman Belediyesinden Vatandaşlara Ücretsiz Spor Desteği
Haber
16 Eylül 2020 - Çarşamba 16:23
 
Adıyaman Belediyesinden Vatandaşlara Ücretsiz Spor Desteği
Adıyaman Belediyesi bünyesindeki uzman antrenörler, pandemi sürecinden dolayı spordan uzaklaşmak zorunda kalan Adıyamanlılara, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde ücretsiz spor eğitimi vermeye başladı.
Spor Haberi
Adıyaman Belediyesinden Vatandaşlara Ücretsiz Spor Desteği

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde yer alan Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksinde görevli uzman antrenörler, Adıyaman’da bilinçli spor yapılmasını yaygınlaştırmak amacıyla önemli bir projeyi hayata geçirdi.

 

Pandemi sürecinden dolayı vatandaşların uzun zamandır aksatmak zorunda kaldığı sporu, sosyal mesafe kurallarına uyarak yeniden ve bilinçli bir şekilde yapılabilmesi için Karapınar Mahallesi’nde bulunan 75. Yıl Koşu Parkı’nda çalışmalara başlayan antrenör, dileyen vatandaşlara spor desteği desteği sunuyor.

 

Hayata geçirilen proje hakkında kısa bir bilgi veren Belediye yetkilileri, “Pandemi döneminden dolayı aksatılan sporun yeniden ve daha etkin bir şekilde yapılabilmesi için uzman antrenörlerimiz koşu parkında hizmet vermeye başladı. Dileyen vatandaşlarımız, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri akşam 18.30 ile Salı ve Perşembe günleri sabah 06.30’da Karapınar Mahallesi’ndeki koşu parkında uzman antrenörlerimiz eşliğinde spor yapabilecekler” diye konuştu.

 

Kaynak: (EGH) - KAHTA SES GAZETESİ Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Adıyaman, Belediyesinden, Vatandaşlara, Ücretsiz, Spor, Desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı