Haber Detayı
13 Şubat 2019 - Çarşamba 12:24
 
2018 Yılı 'Değerlendirme Toplantısı'yapıldı
SAĞLIK Haberi
2018 Yılı 'Değerlendirme Toplantısı'yapıldı

KAHTA SES HABER-Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü, 2018 yılı  “Değerlendirme Toplantısı" Uzm. Dr. Erdoğan ÖZ başkanlığında gerçekleştirildi.

 

2018 yılı faaliyetlerini kapsayan çalışmalara yönelik “Değerlendirme Toplantısı" İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Erdoğan ÖZ başkanlığında Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Konferans Salonunda Başkanlıklar düzeyinde  yapıldı.

 

Değerlendirme toplantısında; İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm başkanlıklar (Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı, Personel Destek Hizmetleri Başkanlığı, Sağlık Hizmetleri Başkanlığı ve Halk Sağlığı hizmetleri Başkanlığı) 2018 yılında yapmış oldukları faaliyetler (yeni açılan birimler, poliklinikler, ilk defa hizmet veren branşlar, alınan tıbbi cihaz ve demirbaş, bina içerisinde ve dışında yapılan fiziki iyileştirmeler, eğitimler vb.), istatistiki veriler, 2018 yılı yatırımları ve 2019 yılı için planlanan yatırımlar Sağlık Müdürlüğü çalışanları ile paylaşıldı.

 

İl Sağlık Müdürlüğü Uzm.Dr.Erdoğan Öz,"Sağlık Müdürlüğü olarak; sağlık hizmetlerine ulaşılabilirliği eşit ve en üst seviyede yararlanmayı sağlayarak dengeli bir sağlık hizmeti sunmak, kişilerin yaşam kalitesini ve hayat standardını yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Hedefimize ulaşmamızda gece gündüz demeden özveriyle çalışan sağlık yöneticilerimiz ve sahada çalışan tüm personelimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Kaynak: (KSH) - KAHTASES HABER Editör: Ziya BOZKURT
Etiketler: 2018, Yılı, 'Değerlendirme, Toplantısı'yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı